5 typů náušnic, které musíte mít

Máte ve skříni bílé a černé tričko? Kvalitní kabát a koženou kabelku? Skvělé! Základ garderóby máte solidní. Ale co třeba takové náušnice? Víte, které základní kousky by vám rozhodně neměly chybět?

V dnešním článku se dočtete, jaké náušnice si pořídit, aby vaše šperkovnice byla kompletní.

Nesmrtelné perly

Nestárnoucí klasika a základ každé šperkovnice. Neměl by vám chybět celý set, tedy náhrdelník a náušnice. Nicméně pokud příliš neholdujete elegantnímu stylu a jste spíše sportovní typ, pořiďte si alespoň perlové náušnice. Ty se skvělé hodí i jako doplněk na každodenní nošení.

Výhodou perel je, že existují jejich bezchybné imitace. Případně můžete zvolit variantu náušnic z perel sladkovodních, které jsou obecně mnohem levnější než perly mořské.

Sůl nad zlato?

Nemyslíme si! Chybí-li vám náušnice ze zlata zpozorněte. Už totiž dávno neplatí, že je kombinování žlutého zlata a stříbrných prvků na kabelce nebo oblečení módním faux pas. Naše doporučení je - kombinujte! A to nejen zlato a stříbro, ale i různé barvy zlata včetně toho růžového.

Některé naše náušnice v sobě spojují hned několik odstínů zlata. Pokud se vám tato kombinace nelíbí, držte se jednobarevných variant a kombinujte například různé barvy zlata u prstenů.

Lesk a třpyt

Každá žena by měla být připravena i na události významného společenského rázu. Ve šperkovnici byste proto měla mít i výraznější večerní náušnice, které se budou hodit například na ples, do opery nebo na večeři v luxusní restauraci. Nebojte se výrazných modelů! Večerní atmosféra si o pořádnou dávku třpytu přímo říká.

Inspirujte se modely značky Oliver Weber:

Trendy front-back

Tento typ náušnic bude ještě zaručeně nějakou dobu v kurzu! Není se čemu divit, když si je oblíbily i celebrity jako Rihanna a Victoria Beckham. Hodí se jak k elegantním outfitům, tak k těm ležérnějším. Front-back náušnice jsou skvělým osvěžením a nepochybně upoutají pozornost svým originálním tvarem.

V jednoduchosti je krása

V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na alespoň jeden jemný a decentní model náušnic. Ten přijde vhod pokaždé, když se nebudete moct rozhodnout, jaké doplňky zvolit například ke složitějším outfitům. Těmito náušnicemi byste neměla nikdy nic pokazit.

Komentáře k článku