Jak vybrat náušnice

Nejen ženy, které vybírají náušnice pro sebe, ale určitě i muži hledající vhodný dárek pro přítelkyni, manželku nebo maminku, mohou ocenit praktický návod pro výběr náušnic. V něm se dozvíte více o tom, jak vybírat náušnice tak, aby Vám nebo Vašim blízkým skutečně slušely.

Jak vybrat náušnice

Důležité faktory pro výběr náušnic

Většina žen vybírá náušnice čistě podle toho, zda se jim zrovna líbí. Přestože je tento faktor jedním z nejklíčovějších, pro správný výběr náušnic, které budou slušet právě Vám je potřeba přihlédnout k tvaru obličeje, barvě a střihu vlasů, ale také třeba k příležitosti pro jakou se chystáte náušnice nosit. Dobře zvolené náušnice dokáží vyzdvihnout ty správné rysy a podtrhnout Váš celkový vzhled, kdežto špatně zvolený pár může od těchto rysů pozornost odvádět. Jak tedy vybrat?

Tvar obličeje

Tvar obličeje je jednou z vůbec nejzásadnějších věcí, které je potřeba zohlednit při výběru náušnic. Existuje celkem šest základních tvarů obličeje. V následujícím článku naleznete, které to jsou a jaké náušnice se hodí k různým tvarům obličeje.

Příležitost

Sháníte náušnice do práce, na každý den, nebo spíše slavnostní? Nevíte si rady, jak by měly vypadat svatební náušnice? Více informací najdete v článku výběr náušnic podle příležitosti.

Barva náušnic

Skvělým pomocníkem při výběru náušnic je i jejich barva. Jaké barvy náušnic se hodí k Vašemu účesu a jaké k Vašemu outfitu se můžete dozvědět ve článku s názvem jak vybrat náušnice podle barvy.

Střih a barva účesu

Jistě dobře víte, že jiné náušnice se hodí k náušnicím pro krátkovlásky a jiné pro dlouhé vlasy. Více informací o tom, které náušnice se nejlépe hodí ke krátkým a které k dlouhým vlasům, najdete v článku jak vybrat náušnice podle barvy a střihu vlasů.

Roční období

Stejně jako v různých ročních obdobích obměňujeme náš šatník, tak se i jiné náušnice hodí spíše na léto a jiné na zimu. Pokud chcete vědět, které náušnice nosit v kterou roční dobu, právě pro Vás bude článek jak vybírat náušnice podle ročního období.

Styl oblečení

Způsob, jakým se oblékáme, má na výběr vhodných náušnic také nemalý vliv. Jaké náušnice zvolit k outfitu do společnosti a jaké se hodí více ke sportovnímu oblečení? Několik doporučení, které náušnice se hodí k jakému outfitu, naleznete v článku jak vybrat náušnice podle stylu oblečení.

Velikost náušnic

Kdy je lepší zvolit menší spíše decentní náušnice a kdy si můžeme dovolit extravagantní nebo dlouhé? Právě pro ty z Vás, kteří se potýkají s těžkostmi, jak velké náušnice vybrat, je určen článek jak vybrat náušnice podle velikosti.

Komentáře k článku