VALENTÝNSKÝ TEST

Svátek zamilovaných je za dveřmi a proto jsme pro vás vytvořili malý valentýnský test.

Z pěti náušnic na fotografiích níže vyberte typ, který se vám nejvíc líbí. Po kliknutí na vybrané náušnice si přečtěte krátký popis vaší osobnosti spolu s tipem, co podniknout na Valentýna.

VALENTÝNSKÝ TEST

Náušnice č. 1

Stříbrné náušnice Hot Diamonds Infinity DE390

Nic vás nepotěší víc než spontánní dárek od srdce. Také vy ráda dárky rozdáváte a dáváte si na nich záležet. Vaše romantická duše si vždy najde důvod, proč udělat druhým radost.

Jste pečlivá a velice vnímavá. Emoce z okolí nasáváte jako houba. Občas potřebujete umět říct ne. Nemá smysl snažit se pomoct za každou cenu když víte, že vás to bude stát více úsilí a stresu, než to ve skutečnosti přinese užitku.

Tip na Valentýna: Letošní svátek zamilovaných proto výjimečně pojměte “sobecky” a zaměřte se na sebe! Vezměte si volno v práci, vypněte mobil a dělejte všechno co máte ráda!

Náušnice č. 2

Náušnice Oliver Weber Only - (crystal/jet)

Na každém večírku přímo záříte! Jste ráda středem pozornosti a svůj outfit si vždy vybíráte velice pečlivě. Ačkoliv je pro vás na prvním místě rodina, někdy si ráda uděláte čas sama pro sebe a vyrazíte s kamarádkami ve velkém stylu.

Myslete na to abyste si dopřála i nějaký ten relax. Naučte se zvolnit tempo a více odpočívat. Nikomu jinému nehrozí přepracování tak, jako právě vám!

Tip na Valentýna: Dopřejte si tu správnou romantiku v hotelovém wellness centru. Dokonale uklidníte tělo i mysl a budete mít skvělou příležitost přehodnotit váš uspěchaný životní styl.

Náušnice č. 3

Náušnice Morellato Lunae

Pokud jste si vybrala tyto náušnice, oplýváte mladistvou elegancí a šarmem. Držíte se staré dobré klasiky, kterou ovšem moderními prvky ráda povznesete na jinou úroveň.

Vaše osobnost oplývá odvahou! Ráda se pouštíte do nových věcí a občas i zariskujete. Ovšem ne bez rozmyslu! Ráda zhodnotíte možné následky svého jednání předem a pak se s chladnou hlavou rozhodnete pro nejlepší variantu.

Tip na Valentýna: Podnikněte s partnerem to, co už nějakou dobu odkládáte. Letošní Valentýn je skvělou příležitostí pro uskutečnění odložených přání.

Náušnice č. 4

Zlaté náušnice Presénce

Praktičnost a jednoduchost to jsou vlastnosti, které vás přesně vystihují. Ráda nosíte pohodlné kousky z kvalitních materiálů.

Co se týče vztahů, dáváte spíše na intuici. Lidi dokážete odhadnout na první pohled, díky čemuž s nimi dokážete bravůrně komunikovat. Na druhou stranu, nemáte-li z někoho dobrý pocit, neztrácíte s ním čas.

Tip na Valentýna: S partnerem vyražte na neformální večeři do příjemného baru nebo klubu s kulisou živé hudby. Bude to skvělé zpestření vašeho vztahu!

Náušnice č. 5

Náušnice Oliver Weber Rain

Honosné šaty a vybraná společnost vám rozhodně nedělá problém. Naopak! Ráda se obklopujete krásnými věcmi a potrpíte si na slušném vychování a etiketě.

Máte ráda dobré jídlo a jednou za čas klidně utratíte větší obnos peněz za večeři v luxusní restauraci. Sama jste ale velmi dobrá kuchařka a hostitelka.

Tip na Valentýna: Vyražte za kulturou! Mrkněte, co se hraje v divadlech, nebo navštivte nějakou zajímavou výstavu. Určitě nebudete litovat.

Komentáře k článku