Ostatní doplňky

Do této sekce jsme zařadili další módní doplňky nezbytné pro běžný život i ty pro vlastní potěšení. Luxusní kabelky, peněženky, opasky, hodinky či brýle, ale i překrásné dámské brože. Důležitou součástí je sekce krabiček a obalů, ve které si můžete najít vhodné pouzdro pro Vámi vybraný šperk. Pokud je Vám krabička málo, můžete sáhnout i po celé ...

Do této sekce jsme zařadili další módní doplňky nezbytné pro běžný život i ty pro vlastní potěšení. Luxusní kabelky, peněženky, opasky, hodinky či brýle, ale i překrásné dámské brože. Důležitou součástí je sekce krabiček a obalů, ve které si můžete najít vhodné pouzdro pro Vámi vybraný šperk. Pokud je Vám krabička málo, můžete sáhnout i po celé šperkovnici.

Zobrazit více informací

Podkategorie

  • Krásné dámské kabelky od popolárního rakouského výrobce Olivera Webera. Nabízíme moderní kabelky různých barev a velikostí, vyrobené z obarvené kůže nebo z koženky. Kabelku je možné ozdobit decetním přívěskem. Podívejte se na naši nejnovější nabídku.

  • Elegantní dámské a pánské peněženky vyrobené z barvené kůže nebo koženky. Vybírejte z peněženek různých barev, velikostí a tvarů. Pánové mohou ocenit elegantní spony na peníze.

  • Krásné opasky s přezkami zdobenými krystaly Swarovski. Opasky nabízíme ve dvou délkách.

  • Každý šperk potřebuje adekvání úložný prostor, ve kterém může být darován či uchováván. Nabízíme nádherné krabičky na šperky, vhodné jako doplněk k nákupu náušnic nebo prstenů, ve kterých bude šperk vypadat naprosto dokonale. Stojany na šperky jsou určeny k hromadnému umístění často nošených oblíbených klenotů.

  • Ke tradičním módním doplňkům patří pěkná elegantní brož připevněná ke svátečnímu oděvu. Nabízíme nádherné brože z dílny Olivera Webera ozdobené pestrými kamínky značky Swarovski. Aktuálním trendem jsou především brože s přírodními motivy.

  • Náramkové hodinky představují i v dnešní digitalizované době významný společenský módní doplněk. V naší nabídce naleznete luxusní hodinky moderního i tradičního zpracování, hodinky různých barev, s odlišně formovanými ciferníky a s řemínky z rozličných materiálů. Naše hodinky jsou vesměs analogové s klasickým ručičkovým ciferníkem. 

  • Slušivé sluneční brýle jsou jedním z nezbytných letních doplňků. Kromě významné ochrany před sluncem poskytují i dokonalé doladění Vaší letní vizáže, takže vhodně vybrané brýle využijete nejenom při pobytu u vody, ale i při denních pochůzkách po městě. Podívejte se do naší nabídky.

  • Nádherné dámské i pánské šperkovnice, kazety na hodinky či na manžetové knoflíčky od osvědčených výrobců. Šperkovnice představují praktický a přitom dobře vypadající úložný prostor, do kterého můžete ukládat své cennosti beze strachu, že dojde k jejich ztrátě nebo poškození. Skvěle doplní Váš toaletní stolek doma a zároveň mohou být využity při cestování, kdy je třeba zajistit bezpečný převoz šperků.

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 36 z 67 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 67 položek
Ostatní doplňky

Slevy